Контактирајте не

Marst Опрема безбедност (Тијанџин) копродукции, ООД

Адреса на фабрика

(Во компанијата Тијанџин Као за наведнување на цевки, Ltd)

Бр. 36, пат Fagang South,

Шуангганг град, област innинана,

Tianjin, 300.350, CN.

Е-пошта

marstsafety@chinawelken.com

телефон

Тел: + 86-22-28577599

Факс: + 86-22-58712985

CellPhone: +86-18920760073 +86-15871714482
(WhatsApp / WeChat)

часа

Понеделник-Петок: 8:30-17:30

Сабота-недела: Затворено