• WELKEN PROVIDES A FULL RANGE  OF SECURITY SOLUTIONS
  • SAFETY PRODUCTS SPECIALIST
  • EYE WASH

Rreth nesh

  • rreth-banner
  • rreth-banner-1

Tianjin Bradi Security Equipment Co, Ltd, u themelua në vitin 2007, dhe ka qenë prodhuesi më të hershme që u përqëndrua në kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e pajisjeve të mbrojtjes personale. Kompania jonë mban konceptin e "Me cilësi të fitojë besueshmërinë, shkencës dhe teknologjisë për të fituar të ardhmen" dhe gjithmonë të përqëndrohet në ndërtimin e markës dhe të produkteve të inovacionit. Ne vet të drejtat e pronës intelektuale të pavarur dhe profesionale R & D ekip, i dedikuar për të siguruar konsumatorët me shërbime cilësore dhe zgjidhjet e mbrojtjes personale të sigurisë. Ne kemi patentave 30 shpikje dhe model të shërbimeve patentë dhe ne jemi ndërmarrje kombëtare të teknologjisë së lartë.

Që themeluar, ne zhvillimin e shpejtë dhe shpërndarësit janë të gjithë Kinën. markë WELKEN është naftës dhe petrokimike ndërmarrjet, ndërmarrjet e përpunimit dhe ndërmarrjet elektronike preferuar. Ne fokus në vlerën e konsumatorit, dhe kushtojnë për përmirësimin e shërbimeve dhe produkteve.