Long Safety Padlock BD-8525


 • FOB Çmimi:  Ju lutemi të na kontaktoni
 • Min. Rendit Sasia: 1 copë
 • Shipping Port: Tianjin, China
 • Kushtet e pagesës: T / T, Western Union
 • Furnizimi Aftësia: 1000 copë në ditë
 • Pesha: 0.115kg
 • Siperfaqja: 128 * 42 * 24mm
 • Detail Product

  Package

  Instructions

  Certifications & QC

  Shipping & Delivery

  Capabilities & Services

  Produkt Tags

  Gjatë Safety dry BD-8525

  1.ABS bllokohet trupi është rezistente ndikim, UV, korrozioni, temperaturë të lartë dhe të ulët, pranga është krom rëndë çeliku kromuar, e vështirë dhe e bukur.

  Dimensionet e trupit 2.Lock: Gjatësia 45mm, 40mm Gjerësia, Trashësia 19mm; Pranga 6mm diametër, pranga lartësi 25mm, 38mm, 76mm tre lloje të zgjedhur.

  3.Include 2 grupe të bllokohet etiketat paralajmëruese e trupit, mund të shkruani informacionin e pronarit.

  4.16 ngjyra ABS trupin bllokoj, i përshtatshëm për të zgjedhur.

  model

  Përshkrim

  pranga Lartësia

  BD-8525

  Akorduar të ndryshojnë, kyç-mbajtës

  76mm

  BD-8526

  Akorduar njësoj, kyç-mbajtës

  BD-8527

  Master & njësoj, kyç-mbajtës

  BD-8528

  Master dhe ndryshojnë, kyç-mbajtës

  BD-8525~28-1_01 BD-8525~28-1_02 BD-8525~28-1_03 BD-8525~28-1_04 BD-8525~28-1_05 BD-8525~28-1_06 BD-8525~28-1_07 BD-8525~28-1_08 BD-8511-41_09


 • Previous:
 • Next:

 •  

  Inner Box Outer Carton
  QTY (pcs) 1 196
  DIM (cm) 12.8*4.3*2.4 35*30*34
  G.W. (kg) 0.11 22.16

  Certifikatat QC

  Shipping & Delivery

  Profili i kompanisë R&D Production Capacity Exhibition

   

 • Related Products