FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

A Tianjin Bradi kanë disa certifikatë?

Po, certifikatë CE është në dispozicion.

Si në lidhje me cilësinë?

cilësisë premium, 100% testuar.

Si në lidhje me çmimin?

Çmimi i drejtpërdrejtë fabrikë, çmimi fleksibile në bazë të sasisë tuaj.

A do të jetë shpërndarjen në kohë?

A: Tianjin Bradi është një fabrikë e madhe; shumica e produkteve janë në magazinë.

Si në lidhje me afatin e pagesës?

Termi Pagesa përfshin T / T dhe Western Union.

Si në lidhje me shërbimin e pas-shitjes?

Pas shitjes shërbimi, 12 muaj garanci, problemeve me cilësi të një nga një zëvendësim.

7.Can fabrika juaj rregulloje produktet sipas kërkesave?

Po, nuk ka problem, ne mund ta rregulloje produktet si kërkesat, të tilla si etiketë, të shtypura lazer logo dhe kështu me radhë.

Nëse mostrat janë në dispozicion në fabrikën tuaj?

Sure, ju mund të gëzojnë disa mostra falas për testin tuaj para rendit. 

Duan të punojnë me ne?